Dengyel Éva

Iskolatitkár

A karrieremet a színház, a média és a kommunikáció világában kezdtem Budapesten, de néhány évvel később lehetőségem nyílt, hogy Londonba költözzek, ahol 6 éven át természettudományi pedagógiai asszisztensként dolgoztam. Most a Brit-Magyar Iskolában alkalmazhatom azt ott megszerzett rengeteg tudást és tapasztalatot.
Mindig szerettem különböző hátterű és kultúrájú gyerekek között lenni. És örömet okoz, ha látom, hogy milyen pozitív hatást gyakorolhatok a gyermekek mindennapi életére azzal, hogy segítem őket a nyelvtanulásban. A szeretet, amit a gyerekektől kapok, mindig megerősít abban, hogy a megfelelő hivatást választottam.
Két nagy lányom van, akiknek úgy próbálom megkönnyíteni az életét, hogy sosem felejtettem el: én is voltam gyerek. Jól emlékszem a tanulással járó nehézségekre, a pozitív és negatív iskolai hatásokra. Célom a magánéletben és a munkámban is, hogy az iskolába járás jó élmény legyen a gyerekeknek és itt a Brit-Magyarban ez könnyen megvalósítható, hiszen minden eszköz és emberi erőforrás adott hozzá.