Rólunk

A Brit-Magyar Iskola, angol-magyar kéttannyelvű iskolaként a már megszerzett magánintézményi tapasztalatot hatékonyan ötvözi a kor szellemének elvárásaival és a gyerekek természetes anyanyelvi nyelvtanulási készségeivel

Hiszünk a gyermekek szabad gondolkodásában, és abban, hogy egy szerető, kedves és mosolygós tanító néni iránymutatásának és kedves terelgetésének sokkal nagyobb ereje van, mint a stresszalapú poroszos oktatási rendszer nyomásának. Szerintünk a gyermek egy önálló személyiség, akinek saját tökéletességét kell megmutatnunk, kibontakoztatva igazi képességét és felismerve tehetségét.

Iskolánk Budapest második kerületének csendes, zöldövezeti, ámde a városhoz mégis elérhető távolságban lévő és ingyenes parkolási lehetőséggel rendelkező részén, a II. Tárogató út 2-4. szám alatt található.

Tudjon meg többet a Brit-Magyar Iskola pedagógiai programjáról!