Kéttannyelvű Angol - Magyar Általános Iskolai információs délután Barátságos Környezetben

Szeretettel várjuk az érdeklődő családokat egy találkozóra!

Ez egy remek lehetőség egymás megismerésére!

Miért érdemes részt venni az információs délutánon?

Megismerhetitek az értékeinket és filozófiánkat

Így kiderülhet, mennyire gondolkodunk hasonlóan a tanulásról és a gyermekek fejlődéséről.

Bátran kérdezhettek és beszélhettek más szülőkkel, tanárokkal

Pontosan olyan nyitott és elfogadó közegben, ami a nálunk tanuló diákokat is körülveszi.

Láthatjátok az iskola biztonságos környezetét

Vagyis a színes termeket, az igényes bútorokat, illetve a fejlődést támogató korszerű digitális technológiát.

Dr. Nici Wood, igazgató

Toldi Szilvia, igazgatóhelyettes bemutatja a Brit-Magyar Iskola pedagógiai elveit

Jelentkezz!

Ez történik az információs délutánon

Az iskolakezdőtől egészen nyolcadik osztályig szeretettel várjuk a gyermekek szüleit…

1. Megismerhetitek az értékeinket és filozófiánkat

Kényelmesen helyet foglalunk egy tágas, barátságos teremben. Igazgatónk röviden bemutatja az általunk képviselt értékeket, tanulási módszereinket és az intézmény szellemiségét.

2. Ismerkedés tanárainkkal

Az információs délutánon tanáraink is jelen vannak, tőlük bátran kérdezhetsz. Általában kötetlen beszélgetés alakul ki, így mindenki oldott hangulatban kaphat választ a felmerülő kérdésekre.

3. Az iskola bejárása

Teszünk egy könnyed sétát, bejárva az épületet, az udvart és a tornatermet is. Ezen felül azokkal a szülőkkel is lehetőséget biztosítunk a találkozásra, akiknek a gyermeke már hozzánk jár.

Másfél órás oldott, egyúttal kifejezetten informatív program, ami segít, hogy felelős szülői döntést tudjatok hozni az iskolaválasztás kapcsán.

Foglalj időpontot a számotokra leginkább megfelelő információs délutánunkra!

Információs délután:

• 2024 Április 9 16:30 -személyes / personal

Egyszerűen csak töltsd ki az űrlapot és kattints a lenti gombra a regisztrációhoz. Visszaigazolást emailen küldünk majd, benne az információs délután technikai részleteivel.

Információs délután HU

"*" a kötelező mezőket jelöli

Név*
Hidden