Jelentkezés a Brit-Magyar Iskola meglévő osztályaiba

Ezen az oldalon összegyűjtöttünk minden lényeges információt, amit a jelentkezés előtt tudni érdemes.

Iskolánk örömmel várja a lelkes és tanulni vágyó gyermekek jelentkezését

Persze egy ilyen fontos döntés meghozatala előtt biztos szeretnétek tudni, miért érdemes ránk bízni a gyermeketek fejlődését…

Mert nálunk a jókedv mellett a teljesítmény is fókuszban van

Azon túl, hogy a gyerekek jól érzik magukat, a folyamatos fejlődésre is hangsúlyt fektetünk.

Mert nálunk egyszerre nemzetközi színvonalú az angol és a magyar oktatás

Külföldi tanárokkal és nemzetközi módszertannal, de igazodva a hazai oktatási rendszer követelményeihez. Ezáltal a gyerekek megszerzik azokat a képességeket, amikkel könnyedén fognak tudni alkalmazkodni bármilyen oktatási környezethez.

Mert a Brit-Magyar Iskola oktatási rendszere teljesen átjárható

Iskolánk a NAT-ot követi, ezzel biztosítva, hogy a gyerekek nem fognak lemaradni, bármikor visszatérhetnek az állami oktatásba.

Mert nálunk biztonságos és bátorító közegben tanulhat

Ahová szívesen jár majd be, ahol bátran kérdezhet és motivált lesz a tanulásra.

Mert nálunk korszerűen felszerelt tantermek várják a diákokat

Barátságos színekkel, modern bútorokkal és a legkorszerűbb digitális technológiával.

Rövid ízelítő arról, milyenek nálunk a dolgos hétköznapok

Kattintsatok a lejátszás gombra a videó megtekintéséhez!

Jelentkezés meglévő osztályainkba

A jelentkezés a következő lépésekből áll:

1. LÉPÉS
Online jelentkezési lap kitöltése

Egyszerűen csak töltsétek ki az adataitokkal a lenti űrlapot és kattintsatok a „küldés” gombra.

2. LÉPÉS
A jelentkezés áttekintése

Átnézzük a beküldött információkat, és egyeztetünk egy személyes időpontot, amikor a szülők találkozhatnak az Igazgatóval és a vezetőséggel, a gyermek pedig egy előzetes szűrésen vesz részt.

3. LÉPÉS
Iskolai próbanapok

Amennyiben az első találkozás pozitívan zárul, szeretettel várjuk a tanulót két teljes tanítási napra a Brit-Magyar Iskolában. Ezek a napok remek lehetőséget biztosítanak arra, hogy a gyermek megismerkedjen az iskolában tanító tanárokkal, a leendő osztálytársakkal, az iskola szellemiségével.

4. LÉPÉS
Iskolai döntés

A próbanapok után 2-3 munkanapon belül tájékoztatunk benneteket a döntésünkről.

5. LÉPÉS
Szerződés és regisztrációs díj

Amennyiben helyet tudunk biztosítani a gyermek számára, a szülőknek elküldjük az oktatási szerződést, hogy nyugodtan át tudjátok olvasni. Miután az aláírt szerződés a regisztrációs díjjal együtt megérkezett hozzánk, megerősítjük a gyermek helyét.

JELENTKEZÉS

Töltsétek ki lépésről lépésre az űrlapot az adataitokkal, majd kattintsatok a küldésre.
Rövidesen visszajelzünk a jelentkezés státuszáról a megadott elérhetőségeken.

Jelentkezés meglévő osztályainkba

Maradt még bármilyen kérdésetek?

Cím

1021 Budapest, Tárogató út 2-4.

Nyitvatartás

Hétköznap: 08:00-17:00

Telefonszám

Az iskolakezdőtől egészen hetedig osztályosig tudjuk fogadni a gyermekeket, iskolánk felmenő rendszerben bővül az általános iskola nyolcadik osztályáig.
A diákok létszáma osztályonként limitált. Kérjük vegyétek figyelembe, hogy a felvétel sorrendjének megállapításához az iskolánkba felvételt nyert gyermekeket a helyek előzetes lekötésének sorrendjében tudjuk fogadni.