Értékeink

Víziónk

A Brit-Magyar Iskola víziója, hogy Magyarország kiemelkedő alapfokú képzést nyújtó általános iskolájává váljon, amely modern oktatási módszertant alkalmazva átfogó ismereteket biztosít diákjainak, hozzásegítve őket ahhoz, hogy valódi világpolgárokká válhassanak.

Missziónk

A Brit-Magyar Iskola misszója, hogy angol-magyar kéttannyelvű, modern és átfogó ismereteket biztosító oktatást nyújtson általános iskolás diákjai számára, amellyel egyaránt felkészíti őket a magyar, illetve a nemzetközi iskolarendszerben történő gimnáziumi továbbtanulásra.

Modern eszközök

Iskolánk a legújabb tanulást támogató eszközöket használja. Minden tantermünk interaktív táblával és tanári laptoppal  felszerelt, így minden tanár könnyen hozzáfér az összes online és digitális anyaghoz, melyek elősegítik, hogy a gyermekek a legszélesebb körű információt a mai kor már természetes eszközeinek használatával sajátíthassa el.

Értékeink

A Brit-Magyar Iskola diákközpontú, gondoskodó, törekvő és alkalmazkodó.