Gulyás Eszter

Intézményvezető

Hitvallás

Két kamaszlány édesanyjaként mindig is kerestem az inspiráló oktatási módszereket, úgy gondolom, szülői kötelességünk, hogy kihívások elé állítsuk és motiváljuk gyermekeinket a ma szükséges készségek elsajátítása érdekében. A Brit-Magyarn Iskolánál azon dolgozunk, hogy megteremtsük azt az inspiráló környezetet, ahol a gyerekek fejlődhetnek és magabiztos világpolgárokká válhatnak. Meggyőződésem, hogy az oktatás a kulcsa a következő generációk, és rajtuk keresztül jövőnk formálásának.

Önéletrajz

Miután megszereztem tanári diplomámat, az oktatási szektorban szereztem szerteágazó tapasztalatot a köz- és magánszférában, hazai és nemzetközi területen egyaránt. Friss diplomásként a British Council nyelvi központjában kezdtem dolgozni, ahol lehetőségem volt megismerni az aktív osztályterem koncepcióját, illetve rálátást nyertem, hogy a projekt alapú tanulás módszertanára. Azonnal beleszerettem az interaktív tanulási módszerekbe, melyeket később középiskolai tanárként sikeresen alkalmaztam. 2014-ben felkértek, hogy dolgozzak a City&Guilds nemzetközi vizsgabizottságnál, itt sokat tanultam a projekt- és humánmenedzsmentről. 2017-ben csatlakoztam az English School of Budapest (ESB) csapatához, mert lenyűgözött az angol anyanyelvi tanárok fantasztikus közössége, a hatékony vezetés és az iskola által képviselt értékek. A Brit-Magyart az ESB programjának természetes továbbfejlődésének tekintem, és folyamatosan hiszek annak értékeiben és normáiban. A Brit-Magyarnál képességeimet és tapasztalataimat arra fogom használni, hogy támogassam csapatunkat és családjainkat, hogy kiemelkedő iskolai közösséget hozzunk létre iskolai rendezvényeken, találkozókon, programokon, online és offline kommunikáción keresztül.