Karolina Cartwright

7. osztály osztályfőnök, Angol munkaközösségvezető

Lengyelországban születtem és végeztem el az egyetemet, ahol angol tanárként diplomáztam, valamint angol nyelv és irodalom szakos mesterdiplomát is megszereztem. 11 év tanítási tapasztalatom során szerencsés vagyok, mert gyakorolhattam és tovább fejleszthettem magam olyan helyeken, mint Lengyelország, az Egyesült Királyság, Malajzia és Magyarország. A változatos környezetben végzett munka és a rengeteg csodálatos kolléga lehetővé tette számomra, hogy szerteágazó tapasztalatot szerezzek különböző képességű, különböző szintű angol nyelvű és kultúrájú diákok tanításában. Fontos számomra, hogy a szülőkkel is szoros kapcsolatban legyek, hogy érezzék, hogy minden támogatást megkapnak gyermekeik fejlődőséhez.

Szeretek szakmai beszélgetéseket folytatni az oktatáskutatásról, és folyamatosan igyekszem fejleszteni tanítási módszereimet és jobban megérteni a gyerekeket. Oktatóként küldetésem, hogy ünnepeljem a kultúrák és nemzetiségek sokszínűségét, és segítsem a tanulókat a társadalom motivált, kreatív és kíváncsi tagjaivá válni. Őszintén hiszek abban, hogy minden diák megérdemli a legjobb tanulási tapasztalatot, és a mi feladatunk tanárként, hogy irányítsuk és inspiráljuk őket abban, hogy kibontakoztassák tehetségüket.

Szabadidőmben szeretek utazni a férjemmel, olvasni, társasjátékozni a barátokkal és görkorcsolyázni a Margitszigeten.