Brit Magyar Gondnok

A pozíció:

Iskolai karbantartó, gondnok

A pozíció célja:

Tiszta és biztonságos környezet biztosítása az iskola épületeit és területeit használók számára.

Gondnoki és karbantartási feladatok elvégzése.

Céginformáció:

A Brit-Magyar Iskola egy magán alapítványi iskola, amely 2020 szeptemberében nyílt meg Budapesten. Az iskola vezetői és alapítói britek és magyarok, akik nagy tapasztalattal rendelkeznek a nemzetközi oktatásban. Célunk, hogy Magyarország vezető általános iskolája legyünk a progresszív tanítási módszertan iránti szenvedély és a széles körű oktatás biztosításával. Küldetésünk, hogy a tanulóink  világpolgárokká váljanak.

A magyar állami kéttannyelvű tantervet (NAT) alkalmazzuk, és mi vagyunk Magyarország második kétnyelvű iskolája, amely a Cambridge International programot használja az angol tantárgyak tanításakor. Tantervünket a legjobb oktatási anyagok és eszközök támogatják.

Közvetlen felettes:

Közvetlenül az iskola igazgatóinak felel.

Legfontosabb feladatok

Legfontosabb feladatok és felelősségek

Karbantartási feladatok az épületben, a kertben és az eszközök karbantartása

• Végezze el az épületek, az udvar és a kiegészítő berendezések rutinszerű ellenőrzését, és biztosítsa, hogy a területek és a berendezések biztonságosak. A szükséges javításokat időben jelentse az iskola igazgatójának.

• Azonnal tegye biztonságossá a veszélyforrásokat, és gondoskodjon a nem biztonságos területek körbekerítéséről.

• Külsős partnereket irányítsa a javítási vagy karbantartási munkák helyszínére.

• Végezze el az olyan javításokat, amelyek nem igényelnek szakképzett szakembert.

• Nyírja le a sövényeket és a fákat, hogy elkerüljük, hogy a gyerekek játék közben megsérüljenek.

• Győződjön meg arról, hogy minden kültéri terület mentes a szeméttől, a túlzott mennyiségű avartól/levéltől, és az utak tiszták és gyommentesek.

• Naponta ürítse ki a szemeteskukákat

Általános feladatok

• Az osztálytermek és a közös helyiségek napi rutin tisztítása, beleértve a felületeket, polcokat, ablakpárkányokat, cipőszekrények felületeit és a padlót.

• Naponta kétszer a fürdőszoba takarítása, iskola előtt és ebédidőben.

• Hűtőszekrények és mikrohullámú sütők takarítása hetente

• Havi nagytakarítás a tantermekben, fürdőszobákban, cipős szekrényekben, ablakok lemosása és radiátorok mögött terület tisztítása

• Bútorok költöztetése a tantermek között,  székek, íróasztalok stb. elhelyezése és egymásra rakása.

• Az iskolai gyűlés előkészítése, tornaterem berendezése

• Gondoskodjon arról, hogy a menekülési útvonalakon szabad átjárás legyen.

• Időnként előforduló, karbantartási feladatok ellátása.

Személyes kompetenciák

• Erkölcsi bizonyítvány

• Jó kommunikációs készség  gyermekekkel és felnőttekkel

• Jó csapatjátékos