Beosztás: Általános iskolai tanár
Helyszín: Budapest
Közvetlen felettes: iskolaigazgató és iskolaigazgató -helyettes
Kezdési dátum: 2023 augusztus

Iskolánkról
A Brit-Magyar Kéttannyelvű Iskola egy magán alapítványi iskola, amely 2020 szeptemberében nyitotta meg a kapuit Budapesten. Az iskola vezetősége és alapító tagjai egyrészt brit, másrészt magyar állampolgárok, akik nagy tapasztalattal rendelkeznek a nemzetközi oktatási rendszerbe. Kiemelt célunk, hogy Magyarország egyik vezető általánosiskolája legyünk, amely progresszív tanítási módszerrel szeretné elérni, hogy a diákjai világpolgárokká váljanak. Magyarországon a második akkreditált, kéttannyelvű iskola vagyunk, amely tantervében ötvözi a Nemzeti Alaptantervet (NAT) és a Cambridge International tantervét. Mindennek a megvalósításához hatékony tananyagokat és segédeszközöket használunk.

Munkatársaink
Programunk lényege, hogy lelkes és tehetséges tanáriokkal dolgozzunk együtt, akik elkötelezettek a jövőképünk iránt. Biztosítjuk az iskolán belüli szakmai fejlődés lehetőségét, egyrészt coaching módszerrel, másrészt csoportos tanulással is. A tanárok részt vehetnek tananyagunk, tanítási módszereink és oktatási gyakorlataink kialakításában és fejlesztésében is. Hiszünk az együttműködés elvében és a közös döntések erejében.

Pozíció leírása
Általános iskolai tanítói diplomával rendelkező kollégát keresünk csapatunkba, aki támogatná a közös céljainkat. A következő tapasztalattal, készségekkel és tulajdonságokkal rendelkező munkatársat keressük:

• Pedagógusi végzettség.
  • Pozitív világszemlélet és személyi fejlődés iránti hajlandóság.
  • Minimum 3 év tapasztalat az elsőstől negyedikes osztályos diákok tanításában előnyt jelent.
  • Nem Magyar anyanyelvű diákok tanításában szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Nemzetközi oktatásban szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Az angol nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit ajánlunk
Az állami bértáblánál magasabb tanári fizetést kínálunk, illetve Budapest egyik vezető oktatási intézményében dolgozhat. Tagja lehet egy pozitív szakmai közösségnek, ahol lehetőség van a folyamatos szakmai fejlődésre és a közös és gyümölcsöző munkára a kimagasló szakértelemmel rendelkező kollégákkal.

Kérjük, hogy küldje el önéletrajzát, motivációs levelét, legalább két referencia személy elérhetőségét és a diploma másolatát ide: nici.wood@britmagyariskola.hu