Életképek a Brit-Magyar iskola mindennapjaiból

Februárban is mindent megtettünk annak érdekében, hogy a tanulás mellé némi izgalmat és vidámságot is csempésszünk. Házépítő versenyen és jelmezes bemutatón adhattak számot diákjaink remek ötleteikről és kreativitásukról! Hoztunk néhány képet az iskolánkban zajló vidám eseményekről, hogy egy kis betekintést nyerhessetek a mindennapjainkba!

Február első heteiben izgalmas kihívás elé állítottuk diákjainkat: házépítő versenyen bizonyíthatták ötletességüket, kreativitásukat, szépérzéküket! Lakóházak, utcarészletek, de még komplett bevásárlóközpontok is születtek a változatos alapanyagokból. Fantasztikus építmények, príma konstrukciók kerültek ki a gyerekek kezei közül, akik egytől-egyig méltán lehetnek büszkék remekbe szabott alkotásaikra!

A farsangi időszak lezárásaként múlt pénteken egy igazi jelmezes mulatsággal búcsúzkodtunk egymástól és a téltől. Diákjaink ismét mindenkit lenyűgöztek kreativitásukkal. Ötletes és izgalmas maskarákba vonulva mutatták be jelmezeiket, a jelmezverseny abszolút győztese a 3. osztályos Misi lett, aki papagájnak öltözve kápráztatta el a zsűrit!

A jelmezbemutató természetesen nem lett volna teljes, ha nem követi egy vidám farsangi mulatság sok finom falattal, mókás játékkal és örömteli együttléttel!