Az  egyik legfontosabb feladatunk az oktatásban az, hogy minden diákban felismerjük és kibontakoztassuk a benne rejlő képességeket és tehetségeket. Iskolánk elkötelezett, hogy a megfelelően kialakított programjaink és elhivatott pedagógusaink révén meg valósítjuk ezt a célt.

🎵 Ének-Zene: Cili néni hihetetlen elhivatottsággal és szenvedéllyel tanítja diákjainkat az ének-zene területén. Nemcsak a hangokat és ritmusokat tanítja nekik, hanem inspirációt és önbizalmat is ad nekik a zenével kapcsolatos kreativitásuk kibontakoztatására. Ezáltal segítve őket, hogy megtalálják a saját hangjukat és kibontakoztathassák tehetségüket a zene világában.

➕ Matematika: Kriszti néni a matematika iránti szeretetével és szakértelmével bűvöli el diákjainkat. Olyan környezetet teremt, ahol a matematika nemcsak egy tárgy, hanem egy izgalmas kihívás és logikai játék. Kriszti néni a tehetségek felfedezésére és fejlesztésére koncentrál, biztosítva, hogy minden diák kihozza magából a legjobbat ezen a területen.

📚 Magyar Nyelv: Kati néni nemcsak a magyar nyelv és irodalomba való elmélyülést, hanem az írást és kreativitást is szorgalmazza diákjainál. Arra ösztönzi őket, hogy merjék kifejezni önmagukat, és merüljenek el a szövegek világában. Kati néni arra törekszik, hogy minden diákot megerősítsen az anyanyelve használatában, és segítsen felfedezni a nyelv erejét és szépségét.

🌟 A programjaink sikere és hatékonysága a pedagógusaink elkötelezettségén alapul. A STEM Olimpiai programot Joanna Moore, míg a TEDx beszélgetéseket Mr Michael szervezi akik mindannyian szenvedéllyel és elhivatottsággal dolgoznak a diákokkal, hogy inspirálják és támogassák őket az új ötletek megvalósításában és a tehetségük kibontakoztatásában.

Az iskolánkban a tehetségek gondozása és fejlesztése kiemelkedő prioritást élvez . Hisszük, hogy minden diákban ott rejlik valami különleges, és feladatunk, hogy megtaláljuk és megvilágítsuk ezt a különlegességet. Ezáltal teremtünk egy olyan közösséget, ahol mindenki büszke lehet a saját egyedi képességeire és sikereire.

Ha szeretnél többet megtudni arról, hogyan gondozzuk a tehetségeket iskolánkban, lépj kapcsolatba velünk, és csatlakozz hozzánk ezen az úton!