Nagyszerű hírrel jelentkezünk!

Remek hírt kaptunk múlt héten: Az oktatásért felelős miniszter hozzájárulását adta a Brit-Magyar Iskola nyilvántartásba vételéhez!

Mit jelent ez a gyakorlatban?

• Azt jelenti, hogy 2020. május 26-án megszületett, a Brit-Magyar Kéttannyelvű Általános Iskola!
  • Most már csak a működési engedély megérkezésére – és természetesen a 2020/2021-es tanév elindulására – várunk ahhoz, hogy vidám gyerekzsivajtól legyenek hangosak a Brit-Magyar Iskola osztálytermei. Május végén a működési engedély iránti kérelmünket is beadtuk, amelynek legnehezebben megszerezhető részét, az ÁNTSZ engedélyeztetést már meg is kaptuk, így biztosak vagyunk abban, hogy hamarosan az utolsó engedélyeztetési körön is túl leszünk, és újabb jó híreket hozhatunk nektek.