Halloween a Brit-Magyar Iskolában: A gyerekek mesés jelmezekkel ünnepeltek

Az idei évben a Halloween igazi varázslattal teli ünnep volt a Brit-Magyar Iskolában. A Halloween hagyományosan egy amerikai ünnep, azonban iskolánkban minden évben megünnepeljük. A diákok és tanárok egyaránt belevetik magukat az ünnepi készülődésbe.

Az iskola folyosói és termei varázslatos szellemvilággá változnak : töklámpások díszelegnek mindenhol, a termek pedig a szülők kreatív ötleteinek köszönhetően igazán szellemessé válnak erre az időszakra. A töklámpás alkotásokat megversenyeztetjük, a versenyre nagyon kreatív pályaművek szoktak érkezni.

A jelmezversenynek is mindig hatalmas sikere van. A gyerekek elkápráztató jelmezekben érkeznek az iskolába, és felvonulnak az épületben a különböző színű és stílusú varázslatos öltözékekben. Vannak, boszorkányok, vámpírok,  szuperhősök, múmiák, és még rengeteg más.

A Halloweeni hét különlegessége az, hogy nemcsak az ünneplésről, hanem a közösségünk építéséről és a gyerekek ötleteinek megvalósításáról is szól. A diákok örömmel segítik egymást a kreatív ötletekkel és technikákkal a tökfaragással és a jelmez készítéssel kapcsolatban.

Nagyon büszkék vagyunk a diákokra és a tanárainkra, hogy ilyen fantasztikus és emlékezetes Halloweeni hetet varázsolunk az iskolában és külön köszönjük a szülőknek a sok-sok segítséget!