Harmadikos diákjaink bravúros teljesítménye a Bolyai Matematika Csapatversenyen

Szívből gratulálunk harmadikos diákjainknak, akik kiváló teljesítményt nyújtottak a Bólyai Matematika Versenyen! Az eredmények büszkeséggel és örömmel töltenek el minket.

Diákjaink elhivatottan készültek a versenyre, és az eredmények azt mutatják, hogy a szorgos munka és kitartás mindig meghozza gyümölcsét. Ebben a versenyben a harmadikosok bebizonyították, hogy a matematika iránti szenvedély, a tanulás és az ezzel járó kihívások teljesítése olyan értékek, amelyeket a Brit-Magyar iskolában kiemelten támogatunk.

A Bolyai Matematika Csapatverseny egy országos versney. A tanulókat a kritikus gondolkodásra, az összetett matematikai problémák megoldására és problémamegoldó készségeik bemutatására sarkallja. A csapat figyelemre méltó teljesítménye a téma mélyen gyökerező megértését, valamint versenyhelyzetben mutatott teljesítő képességét is mutatja.

A diákok második helyezésükkel kvalifikálták magukat a döntőre, és mi, az iskola közössége, nagyon büszkék vagyunk rájuk. A versenyzés lehetőséget nyújt a gyerekeknek, hogy alkalmazzák a megszerzett tudást, és megtapasztalják a tanulás izgalmas és gyakorlati oldalát.

Szorítunk, hogy az országos fordulóba is bekerüljenek! Nagyszerű példa diákjaink számára, és bizonyítja, hogy semmi sem lehetetlen a szorgalmas munka és elhivatottság mellett.